Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА!
БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА!
БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА! БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА! БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА! БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА!

БОРДО ДУКИ ДАСО СКРОЗ НОВА!! АКЦИЈА!

300 МКД

Бренд: дуки дасо

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: плик бордо

2
0

Преубава, бордо чанта плик, СКРОЗ НОВА, ја продавам за симболична цена према онаа по којашто ја купив. Причината за продажба е големиот број на чанти што ги имам. * Не правам размена *Праќам по карго на Ваша сметка Поздрав членки,

Додадено: 18.9.2020 Прегледи: 132

AnnaRoss17

39
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

26