Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожна чанта
Кожна чанта Кожна чанта

Кожна чанта

900 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожна шарена

1
0

Чиста кожа, ниту еднаш не носена, купена од Турција. Средби за разгледување/купување близу нова железничка и Влае. Не праќам надвор од Скопје. Без размени.

Додадено: 21.9.2020 Прегледи: 133

JasminaBojkov

28
1

Членот го следат

26

Членот ги следи

13