Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Baby pink 💗
Baby pink 💗 Baby pink 💗 Baby pink 💗 Baby pink 💗

Baby pink 💗

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: чанта

1
0

Преубава бебешко розева чанта за преку рамо со убав дезен и повеќе прегради, рачката се прилагодува во зависност од висината. Ново неотпакувано.

Додадено: 26.9.2020 Прегледи: 112

Sarasarche

25
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

0