Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Нова Axel ташна
Нова Axel ташна
Нова Axel ташна Нова Axel ташна Нова Axel ташна

Нова Axel ташна

1600 МКД

Бренд: axel

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: не

12
0

Нова ташна купена во Грција. Бојата е крем окер со плави детали.

Додадено: 24.10.2020 Прегледи: 258

AlekVG

0
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0