Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crna BALANCIAGA tasna
Crna BALANCIAGA tasna Crna BALANCIAGA tasna

Crna BALANCIAGA tasna

700 МКД

Бренд: balanciaga

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: xx

4
0

Tasnata e super.Odgovara so se.Ne e golrma, no ne e i mn mala.Pak moze da sobere klucevi, nivcanice slusalki, telefon i dr.Vo odlicna forma e.Ista e kako stov ja kupiv.Ne e ic koristena.Malce e skapicka no ja zemav mn poveke.

Додадено: 22.12.2020 Прегледи: 187

Gala99

8
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1