Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Торби и чанти Чанта *1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust
*1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust
*1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust *1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust *1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust *1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust *1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust

*1800*Kozna crna tasna org.MONA Popust

1800 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: cista koza

Ознаки: crna,kozna tasna

Состојба: многу добра

Додадено: 23.3.2021

Прегледи: 292

5

Socuvana kozna crna tasna org.MONA Se nosi na ramo i preku ramo Mnogu dobro organizirana so 3 pregradi i so debovi Dimenzii 35cm x 25 cm dosta sobira Dolzina na racka 60 cm Gi znaete cenite na Mona Cena 3600 .namalena denes

Maja2016

397
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

79