Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Торби и чанти Чанта DukiDaso ташна, нова
DukiDaso ташна, нова
DukiDaso ташна, нова DukiDaso ташна, нова DukiDaso ташна, нова DukiDaso ташна, нова

DukiDaso ташна, нова

700 МКД

Бренд: duki daso

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: ташна женска чанта

Состојба: ново без етикета

Додадено: 20.4.2021

Прегледи: 129

4

Нова, никогаш не користена чанта со средна големина. Внатрешноста е со две прегради и неколку помали џепчиња. Duki Daso со мала рачка и голема за на рамо.

Ivana6

8
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

13