Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Торби и чанти Чанта Novi chanta i marama od Carpisa
Novi chanta i marama od Carpisa
Novi chanta i marama od Carpisa Novi chanta i marama od Carpisa Novi chanta i marama od Carpisa Novi chanta i marama od Carpisa

Novi chanta i marama od Carpisa

1400 МКД

Бренд: carpisa

Град: Скопје

Материјали: sky

Ознаки: chanta novo podarok

Состојба: ново со етикета

Додадено: 22.4.2021

Прегледи: 90

2

Novi seuste so etiketa i tashnata i maramata. Tasnata e vo prekrasna svetkava boja. Moze da se nosi i za dnevni i vecerni kombimacii. Prekrasna za poklon.Kupena po cena od 2000 denari chantata, 300 den maramamata. Se prodavaat za 1400 den.

MihaelaBlazeska

4
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0