Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Chanta
Chanta

Chanta

350 МКД

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: kozha eko

Ознаки: chanta

Состојба: многу добра

Додадено: 28.4.2021

Прегледи: 152

10

Malku koristena chanta od Stradivarius.Bez nikakvi ostetuvanja,mnogu dobro socuvana.

Bubyy25

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0