Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Ташна
Ташна Ташна Ташна

Ташна

450 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хј

Ознаки: ташна

Состојба: многу добра

Додадено: 16.5.2021

Прегледи: 111

5

Елегантна ташничка како нова,носена е само 2-3 пати.Нема никакви маани. Димензии: 19х13.

123***

86
0

Членот го следат

46

Членот ги следи

0