Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Tashna od Grcija
Tashna od Grcija Tashna od Grcija

Tashna od Grcija

99 МКД

Град: Скопје

Материјали: pletena

Ознаки: pletena

Состојба: многу добра

Додадено: 18.5.2021

Прегледи: 100

1

Dobro sochuvana, pletena, mala, od Grcija Bez razmeni Fiksna cena Broj za kontakt 077/765-721

Minininja

94
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

7