Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чанта
Чанта Чанта Чанта Чанта Чанта

Чанта

Подари

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: чанта

Состојба: многу добра

Додадено: 29.6.2021

Прегледи: 158

1

Подарок чанта со 2 купени артикли. Пишете ми доколку порачувате дека ја сакате чантата како подарок.

helena2

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

107