Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Parofis tasna
Parofis tasna Parofis tasna

Parofis tasna

800 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: vestacka koza

Ознаки: tasna parfois novo

Состојба: ново без етикета

Додадено: 16.7.2021

Прегледи: 149

3

Tasna na parfois mnogu prakticna i moderna. Stavena nekolku pati. Bez nikakvi maani. Kupena duplo od sto ja prodavam. Super organizirana, sobira novcanik, patenti poveke, so nea gratis ide privezok. Prakam po kargo, razmena samo za original parfem.

CocoChanel

102
1

Членот го следат

130

Членот ги следи

28