Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Попуст!! Нова бордо чанта.
Попуст!! Нова бордо чанта.
Попуст!! Нова бордо чанта. Попуст!! Нова бордо чанта. Попуст!! Нова бордо чанта. Попуст!! Нова бордо чанта. Попуст!! Нова бордо чанта.

Попуст!! Нова бордо чанта.

399 МКД

Град: Битола

Ознаки: ново бордо

4
0

Чантата не е ниту еднаш носена...така си седи дома и затоа решив да ја објавам.Многу е квалитетна,голема и собира мноогу работи. Бојата е многу убава,трендовска,а и лесно се комбинира...

Додадено: 27.8.2013 Прегледи: 1044

Anushka

21
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

309