Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Presa za kosa Grundig 900 namalena 500 den
Presa za kosa Grundig 900 namalena 500 den Presa za kosa Grundig 900 namalena 500 den

Presa za kosa Grundig 900 namalena 500 den

800 МКД

Град: Битола

Материјали: xxcx

Ознаки: xxxxx

Додадено: 23.12.2018

Прегледи: 934

9

Presa za kosa kupena vo Neptun ,retko upotrebuvana zagreva do 210 stepeni.kupena 3 pati poskapo

mimi1111

84
5

Членот го следат

54

Членот ги следи

64