Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нов фустан
Нов фустан Нов фустан Нов фустан Нов фустан

Нов фустан

250 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: ново

Состојба: ново со етикета

Додадено: 1.7.2019

Прегледи: 235

0

Нов фустан со каифче под градите кое се врзува позади, украсен со сребрени додатоци. Има ликра и е доста растегливо. Димензии на фотографиите.

teacherm

38
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

1