Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Останато Лилава туника+плик+гердан
 Лилава туника+плик+гердан
 Лилава туника+плик+гердан  Лилава туника+плик+гердан  Лилава туника+плик+гердан

Лилава туника+плик+гердан

200 МКД

Големина: 40

Бренд: не знам

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: грдан плик фустан

Додадено: 17.7.2019

Прегледи: 479

1

Лилава туника, памучна. Многу интересна и комотна. Ја давам со плик ташна и гердан како на сликата.

zanana

11
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1