Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
НОВИ кожни балетанки
НОВИ кожни балетанки НОВИ кожни балетанки НОВИ кожни балетанки НОВИ кожни балетанки

НОВИ кожни балетанки

900 МКД

Големина: 38

Бренд: biba

Град: Тетово

Материјали: kozha koza кожа guma гума

Ознаки: svecheni кожни rozevi kozni розеви

Состојба: ново без етикета

Додадено: 6.10.2019

Прегледи: 990

3

Правени се по нарачка, сосема уникатни. Ниту еднасх облечени. Фабричка цена 2000. Одговараат за 38-39, и ремчето се подесува. *ТАШНАТА исто така се продава, ако сте заинтересирани пишете :)

MarijaG75

28
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

8