Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mantilce
Mantilce

Mantilce

300 МКД

Големина: S

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Додадено: 11.10.2019

Прегледи: 499

4

Prodavam zlatno suskavo mantilce, podolgo velicina S-M Stradivarius Tel 070 284 665

Simonams

5
2

Членот го следат

30

Членот ги следи

9