Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Vero moda pletena bluza
Vero moda pletena bluza

Vero moda pletena bluza

250 МКД

Големина: M

Бренд: vero moda

Град: Скопје

Материјали: pletena

Ознаки: kkk

Додадено: 19.10.2019

Прегледи: 307

2

Pletena i dosta kvalitetna cipka bluza

MAJAVINTAGE

9
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

0