Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M Кошула
H&M Кошула H&M Кошула H&M Кошула H&M Кошула

H&M Кошула

350 МКД

Големина: S

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: kosula hm

Додадено: 22.10.2019

Прегледи: 366

1

Модерна ина кошула со бели бисерни копчиња и бели чипкасти детали. Може да се врзе, но убаво стои и пуштена или ставена во панталони/шорцеви/фармерки.

LustForFashion

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3