Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

esteelauder

Скопје

ZARA Mesh Boots

1800 МКД

8

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: eko kozha

Ознаки: чизми

Опис

Купени се пред 1 месец 3600 денари, носени 2 пати, број 39. Ги продавам за 1800 денари. Не правам размени.

Додадено: 22.10.2019

Прегледи: 1417