Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бунда
Бунда Бунда

Бунда

700 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: крзно

Ознаки: бунда

Додадено: 7.11.2019

Прегледи: 405

2

Продавам бунда, купена пред година-две и носена 3 пати вкупно. Величина S.

Anastasija01

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0