Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Краток комбинезон
Краток комбинезон Краток комбинезон Краток комбинезон

Краток комбинезон

500 МКД

Големина: 36

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: #rose #sexy

Состојба: ново без етикета

Боја: пинк

Додадено: 7.11.2019

Прегледи: 533

10

Преубав елегантен комбинезон. Број С/М. Воопшто не е носен. * Сите комбилизони под насловот "краток комбинезон" може да ги добиете по цена еден 500 ден, два 800 ден, три 1200 ден.

IvanaTr

4
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

0