Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки LC Waikiki ⛔️ 300
Фармерки LC Waikiki ⛔️ 300 Фармерки LC Waikiki ⛔️ 300 Фармерки LC Waikiki ⛔️ 300

Фармерки LC Waikiki ⛔️ 300

500 МКД

Големина: 38

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: фармерки

Ознаки: нема /// ознаки

Додадено: 16.11.2019

Прегледи: 1069

1

Нови светло сини фармерки од Waikiki Не се воопшто носени Број 38, со висок струк

lalaland

6
2

Членот го следат

5

Членот ги следи

0