Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Елегантен троделен комплет
Елегантен троделен комплет Елегантен троделен комплет Елегантен троделен комплет Елегантен троделен комплет

Елегантен троделен комплет

1200 МКД

Големина: 38

Бренд: хх

Град: Битола

Материјали: сатен,вискоза,чипка

Ознаки: свечен,костим

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 18.11.2019

Прегледи: 1305

9

Преубав,свечан,троделен костим еднаш облечен,сега не ме собира за жал.Се состои од pencil сукња до под колена поставена со покриен патент и копче од назад и пристоен шлиц,корсет со страничен патент,поставен на кратки прерамкии сако струкирано со детали од чипка.Преубаво стои.Купен 7000 ден.За повеќе инфо.пишете ми во порака.

Izeirijeta

120
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

0