Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фустан
фустан

фустан

500 МКД

Град: Битола

Материјали: разно

Ознаки: ментол летен кошула фустан зелен

Додадено: 25.11.2019

Прегледи: 555

2

За подетални информации и повеќе слики од производ контактирајте ме, имам премногу за прикачување не можам да давам детални описи за секој поединечно. Сите артикли се многу малку носени скоро како нови. Сите што беа стари или износени ги донирав

dressforless

2
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

0