Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет женски
Комплет женски Комплет женски Комплет женски Комплет женски Комплет женски

Комплет женски

300 МКД

Големина: 38

Бренд: хх

Град: Битола

Материјали: незнам

Ознаки: комплет,корсет,сукња

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 27.11.2019

Прегледи: 1120

3

Интересна асиметрична сукња,со кратка постава,и корсет црн кој на горниот дел е рачно извезен со мунистра.Корсетдолжина33см,ширина 36см,Сукња 36см,долж.на постава40см,цела должина105см.Корсетот е со патент,еднсш е облечен без мана.

Izeirijeta

128
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

0