Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фустан/туника
фустан/туника

фустан/туника

300 МКД

Град: Битола

Материјали: разно

Ознаки: бохо цветна 3/4 кошула широко

Додадено: 28.11.2019

Прегледи: 500

7

кошула/туника, јас ја носев на темни хулахопки покрива во задниот дел доволно. Има ластик мислам дека може до 40. Можам да ја измерам дополнително во димензии во гради и колку се истегнува

dressforless

1
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0