Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Летни фустани НОВ Зара ленен фустан
НОВ Зара ленен фустан
НОВ Зара ленен фустан НОВ Зара ленен фустан НОВ Зара ленен фустан

НОВ Зара ленен фустан

990 МКД

Големина: S

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: лен

Ознаки: миди летен лен зара

Состојба: ново без етикета

Додадено: 7.1.2020

Прегледи: 743

8

Скроз нов фустан од Зара, купен на летната распродажба без проба и за жал ми е тесен во струкот. Преубав лен, со памучна постава, со копчиња од напред, ластик и врзување на грбот. Одговара на Ѕ или М со потесно струкче (обем под 70цм). Артиклите се како нови (а некои се и потполно нови), ниските цени не се одраз на квалитетот/состојбата, туку бидејќи немам простор за облеката веќе.

CinnamonVoid

138
0

Членот го следат

150

Членот ги следи

31