Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
G-Key бунда
G-Key бунда G-Key бунда G-Key бунда G-Key бунда G-Key бунда

G-Key бунда

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Бренд: g-key

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: leopard bunda

Додадено: 1.2.2020

Прегледи: 709

8

G-Key бунда од вештачко крзно. Леопард принт, мека и удобна. Во одлична состојба.

martint95

15
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

0