Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Чизми Сочувани чизми
Сочувани чизми
Сочувани чизми

Сочувани чизми

800 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: штикла cizmicki чизми cizmi високи

Додадено: 1.2.2020

Прегледи: 402

0

Добро сочувани темно сини чизми на пуна пета (не многу високи) совршени за ова време. Не пропуштаат вода и држат топло.

greenscarfgirl

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0