Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmi
Kozni cizmi

Kozni cizmi

1200 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: nz

Додадено: 16.2.2020

Прегледи: 854

4

Noseni 3 pati kako novi. Skroz. Visoka mi e shtiklata zatoa se ovde.

eciskopje

209
1

Членот го следат

150

Членот ги следи

8