Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmi
Kozni cizmi

Kozni cizmi

1500 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: nz

Додадено: 16.2.2020

Прегледи: 777

1

36, 37 potenka noga. Cizmive see zemeni 7200 noseni edna sezona. Vrv se. Mi pomina merakot.

eciskopje

209
1

Членот го следат

149

Членот ги следи

8