Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фустанче летно
фустанче летно

фустанче летно

250 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: жоржет

Ознаки: со додатоци мали

Додадено: 18.2.2020

Прегледи: 227

0

Летно песок боја фустанче. Пригодно за дневна и вечерна пригода. Може со високи и ниски потпетици.

Enapopova

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0