Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

350 МКД

Големина: L

Град: Кичево

Материјали: растеглив

Ознаки: растеглив

Додадено: 21.2.2020

Прегледи: 309

0

Фустанче носено само еднаш без никакви маани Л величина за димензии пишете ми

Fashion233

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0