Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

800 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: ввв

Додадено: 14.4.2020

Прегледи: 611

2

Кожни чизми како нови носени два пати, мали ми се после породување еден број поголем носам.

ema333

39
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

14