Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза

Блуза

300 МКД

Големина: 42

Град: Ресен

Материјали: ...

Ознаки: ...

Додадено: 26.4.2020

Прегледи: 187

1

На блузата пишува 46-48 но јас би рекла дека е за 42-44.. Прекрасен квалитет.

MARIAMACA

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0