Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Штикли на платформа
Штикли на платформа Штикли на платформа Штикли на платформа Штикли на платформа

Штикли на платформа

300 МКД

Големина: 38

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: платформа штикли

Додадено: 28.4.2020

Прегледи: 580

0

Купени од уникат 1500, носени се само еднаш и се удобни за одење, состојба 10/10

zivyle

5
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

58