Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тренерки
Тренерки Тренерки

Тренерки

200 МКД

Големина: M

Бренд: адидас

Град: Ресен

Материјали: памучни тренерки розови

Ознаки: бббб ббб бб

Додадено: 24.5.2020

Прегледи: 624

4

Розови тренерки, сосема нови не се облечени. Димензии: струк: 45 цм, должина на тренерките 94 цм

Enaa123

10
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

7