Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara кроп маичка
Zara кроп маичка Zara кроп маичка Zara кроп маичка Zara кроп маичка Zara кроп маичка

Zara кроп маичка

550 МКД

Големина: 36

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

Додадено: 2.6.2020

Прегледи: 496

9

Преубава златна кроп маичка од ZARA за вечерни излегувања. Мека и пријатна за носење и особено секси. Се комбинира и со штикла и со патика. Облечена е 2 пати и запоставена заради зголемен број на килограми. Буквално нова, еднаш испрана. Величина: S Цена: 550

Steffaniii

68
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

0