Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Скроз ново здолниште
Скроз ново здолниште
Скроз ново здолниште Скроз ново здолниште Скроз ново здолниште

Скроз ново здолниште

300 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сукња здолниште ново памучно

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 24.6.2020

Прегледи: 296

0

Скроз ново, не е никогаш носено. Не се прозира воопшто. Може да се носи со секаков тип облека. Дожината му е од прилика до над колена, но зависи од висината. Величина S или 26.

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10