Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Потпетици Кломпи Originalni anatomski klompi LEON
Originalni anatomski klompi LEON
Originalni anatomski klompi LEON Originalni anatomski klompi LEON

Originalni anatomski klompi LEON

700 МКД

Големина: 38

Бренд: leon

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: ///

Додадено: 23.7.2020

Прегледи: 3095

1

Prodavam originalni LEON anatomski klompi, lesni i udobni za dolgotrajno nosenje. Mene mi se sega mali i zatoa gi stavam na prodazba na pola cena od redovnata koja e okolu 1400.

Vassee

16
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0