Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет
Комплет Комплет Комплет Комплет

Комплет

650 МКД

Големина: 38

Град: Неготино

Материјали: xxx

Ознаки: zdolniste komplet sukna palto sako

Додадено: 30.7.2020

Прегледи: 199

0

Комплет сако и сукна носени само еднаш, одговараат на број 38. Материјалот не е растеглив. Ова се димензиите: Сукна Струк: 37 cm Целосна должина: 57 cm Палто Ракав од раменици до долу: 61 cm Гради: 44 cm Раменици: 39 cm Целосна должина: 66 cm

TwinkleStar

13
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

17