Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Suknja
Suknja Suknja

Suknja

350 МКД

Големина: 40

Бренд: biaggini

Град: Скопје

Материјали: 55%len 45%viskoza

Ознаки: lesna letna suknjicka

Додадено: 26.9.2020

Прегледи: 122

1

Lesna preubava suknja nad kolena 55% Len a 45% Viskoza.

IrenaJordanova

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

14