Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Миди PB кошула+ Mango здолниште
PB кошула+ Mango здолниште
PB кошула+ Mango здолниште PB кошула+ Mango здолниште PB кошула+ Mango здолниште PB кошула+ Mango здолниште PB кошула+ Mango здолниште

PB кошула+ Mango здолниште

300 МКД

Големина: 44

Бренд: mango

Град: Охрид

Материјали: нз

Ознаки: нз

Додадено: 11.11.2020

Прегледи: 402

1

Koshula Pull and bear, L golemina, na kimono, mnogu mekana (izvinete sto ne e peglano, ama mnogu parcinja stavav na stranava) i zdolnishte MANGO, roze so djepce na koe e izvezana peperutka. Goleminata na zdolnishteto e 44, a e dolgo do nad kolena.

zanana

11
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1