Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бордо панталони - Bershka
Бордо панталони - Bershka Бордо панталони - Bershka

Бордо панталони - Bershka

350 МКД

Големина: 36

Град: Куманово

Материјали: памук

Ознаки: панталони бордо

Додадено: 14.11.2020

Прегледи: 209

0

Бордо панталони купени од Bershka. Бојата е како на втората слика (сликано на дневна светлина)

Rihanna9

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0