Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna

Jakna

550 МКД

Големина: M

Град: Охрид

Материјали: kozna jakna so krzno

Ознаки: nema

Додадено: 10.12.2020

Прегледи: 255

2

Se prodava kozna jakna vela so krzno, mnogu ubavo stoi. Nosena nekolku pati

Monikam

8
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

2