Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOVI ADIDAS br. 36
NOVI ADIDAS br. 36 NOVI ADIDAS br. 36 NOVI ADIDAS br. 36 NOVI ADIDAS br. 36

NOVI ADIDAS br. 36

1500 МКД

Големина: 36

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: guma

Ознаки: adidas

Додадено: 20.12.2020

Прегледи: 547

3

Novi patiki Adidas, kupeni od stranstvo, pogresen brojot. Cenata e so popust i fiksna.

Mikrobi

48
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

6