Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула Кошула

Кошула

300 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ----

Додадено: 21.12.2020

Прегледи: 427

2

Елегантно кошулче, на него пишува 46, но многу е помало како за S/M или 38-ка

VioletaS

265
0

Членот го следат

132

Членот ги следи

6